info©lostfear˳ee | 5200040 | Tartu | Tallinn

_kuidas :2

Kuidas võiks kõlada üks täiesti crazy teistmoodi seltskonnaüritus: sünnipäev, juubel, viimane päev vallalisena, ühisüritus, tiimiüritus, firmapidu, kliendiüritus vms.
Peenikeses kirjas tekst, Disclaimer / oluline info:

Lugu mis on seiklusürituse stsenaariumiks, on puhtalt kirjanduslik müstiline ulmefantaasia ja ei oma mingit ajaloolist põhja ega tausta minevikust ega uskumusfilosoofilist tulevikuennustust. Mingeid maailmavaatelisi ja ideoloogilisi taotlusi ega manifestatsioone ei ole. Kõik nimed ja asukohad on muudetud ning toimetusele teada ei ole. Must, segane huumor on taotluslik

Stsenaarium ja lugu:

Sina ja Sinu tiim olete pealtnäha tavalisel matkal. No selline, et vaataks pisut ringi ja tutvuks ümbrusega. Mingil määral maaliline loodus, rohutirtsude sirin, lõõritav linnulaul, südantsoojendav päikesekiir taamal ekslemas...

Kõigele sellele saabub kiire lõpp kui täiesti juhuslikult läbite oma tiimiga transdimensionaalse metafüüsilise ajaakna, mis avanes ootamatult just siin ja praegu. Ühesõnaga reisite kogemata tulevikku. 

On aasta 2034, taevas tume ja inimkonna saatus õlekõrre otsas rippumas. Te leiate ennast koos oma tiimiga postapokalüptilisest tulevikumaailmast kus on koos hullud seiklused ja segased tegelased.

Osa maailmast on tehnoloogiliselt kõrgelt arenenud. Teine pool jällegi tagasi sisuliselt keskajas. Inimkond pole õppinud mineviku vigadest ja on jätkanud ökoloogilise katastroofini viinud ebaeetiliste teaduskatsete ja looduse hävitamisega.

Seal kuskil on salajane tsoon koodnimega "Area 472". Olles kunagi militaarjõudude kasutuses toimus seal aastaid tagasi oluliste keskkonnamõjudega katastroof. Põhjuseid ja täpsemat infot ei avaldatud, kõik materjalid salastati. Kõrvalised uurijad on kirjeldanud erakordset radioaktiivsuse taseme tõusu, magnetanomaaliaid ja muid seletamatuid nähtusi. Spekuleeritakse et tsoonis viidi läbi äärmiselt salajasi katseid ja eksperimente. Projekt suleti, tsoon kuulutati kinniseks.

Suurkorporatsioon "Dark SKY Biotech" on tegelenud salajaste keelatud ning ebaeetiliste inimkatsetega kombineerides DNA manipulatsioone uute kiirgus- ja biotehnoloogiatega. Labor on üles seatud kuskile "Area 472" piirkonda et niimoodi kaduda avalikkuse vaateväljast tsooni teadmatusse ja hämarusse. Tsoonis lakkab seadusetus ja käib mingi "oma elu". Doctor (DOC) kes on palgatud projekti juhtima on teatanud edusammudest superantiviiruse loomisel. "Dark SKY Biotech" loodab salajast valemit omades saada maailma valitsejaks muutes inimkonna sõltuvaks uuest superravimist. 

Info superantiviirusest on kahetsusväärsel kombel lekkinud ja konkureerivad meditsiinifirmad on välja pannud ulmelise pearaha DOC'i ja valemi tabamisele. On vallandunud tõeline jaht. Tee tsooni on omale jalge alla võtnud kõige võimekamad pearahakütid keda palgata õnnestub.

DOC on ohtu haistes labori asukohta vahetanud ja luureinfo alusel tegeleb mingi oma kõrvaläriga. "Dark SKY Biotech" on projekti üle kontrolli kaotamas.

Sinu ja Su tiimi tööks on infiltreeruda "Dark SKY Biotech" süsteemi "Field Operation Contractor"-ina ja välja selgitada antiiviiruse asukoht.

Ülesanne: Leida tee tsooni "Area 472" ning otsida peidetud vihjeid ja juhtnööre, koguda luureinfot, lahendada ülesandeid, ületada takistusi, leida lahendusi, otsida vastuseid, täita missioone. 

Pead leidma enamvähem turvalise tee läbi mahajäetud põlenud külakese, radioaktiivsete tühermaade, miiniväljade ja muude takistuste. Leia salajane labor apokalüptiliste punkrite, pommivarjendite ja tunnelite süsteemi rägastikust, too ära antiviirus ning päästa maailm! 😎
Email again:
Eelmine
_mis :1
Järgmine
_millal :3

Lisa kommentaar

Email again: